فلش کارت های فرانسوی برای کودکان همراه با شکل

امروز یکسری فلش کارت از انتشارات Berlitz kids به دستم رسیده است. اینها تنها فلشکارتهای آموزشی برای کودکان است که تو ایران پیدا کردم. 

فلش کارت فرانسوی برای کودکان

سایز کارتها ، 7 اینچ است و یکصد کارت رنگی باکیفیت است. روی کارت عکس+ لغت فرانسوی و پشت کارت، معنی فارسی آن نوشته شده است. تلفظ صحیح هر لغت هم بصورت فونتیک آسان، روی کارت درج شده.

قیمت بسته کامل این فلش کارتها  15000 تومان است. اگر کسی برای کوچولوش خواست، لطفا ایمیل بزنید یا کامنت خصوصی بگذارید به همراه شماره تماس.

سایر محصولات فرانسوی برای کودکان

اینم عکسی از فلش کارهاش:

فلش کارت فرانسه برای کودکان

/ 4 نظر / 593 بازدید
!

متاسفانه امروز مطلع شدم که آقای بهرامیان ناشر کتاب های کمک آموزشی زبان فرانسه فوت کردن.روحشون شاد.

فرهاد

سلام دوستان از خبر فوت آقای بهرامیان خیلی ناراحت شدم چه مرد نازنینی بود خدا بیامرزدش، روحش شاد

با عرض سلام و ادب خدمت شما متشکرم از به اشتراک گذاری مطالب خوب و مفیدتان در زمینه ی زبان فرانسوی. اینجانب یکی ازمعلمین این زبان هستم و همیشه سایت شما را به شاگردان و همکارانم معرفی می کنم و همچنین هرازگاهی به سایت شما مراجعه می کنیم برای آگاهی از مطالب مفید جدید تان. امروز محصولی در سایت تان دیدم با عنوان (فلش کارت های فرانسوی برای کودکان همراه با شکل) نمونه ای برای مشاهده نبود جزء عکسی که شما گذاشتید و تلفظ کلمه ی لاک پشت به زبان فرانسوی را به یک زبان دیگر غیر از آوانگاری بین الملی نوشته بود و این تلفظ واقعا نادرست است. در میان همکاران و شاگردانم بسیاراند افرادی که با تلفظ نادرست زبان فرانسوی را به بزرگ سالان و کودکان یاد میدهند واقعا شاگردانی داشته ام که فارغ تحصیل کارشناسی ارشدند و یا مدرک قبولی در امتحان مهاجرت کبک داشتند (مهاجرین از چهار مهارت فقط دو مهارت گفتار و شنیدار امتحان میدهند)که بسیار اشتباه در تلفظ کلمات ساده داشتند واین افراد در مدرسه هم به کودکان آموزش می دادند در این که آیا درست است این افراد به هموطنانمان و بخصوص کودکانمان زبان فرانسوی آموزش بدهند در حالی که این همه اشتباه در زبان فرانسوی

کریمی

لطفا یه راه اسونتر برای خرید فلش کارتها تعبیه کنید مثلا پایینش لینک خرید رو بزارین