دانلود کتاب 100 ضرب المثل فرانسوی و معنی شان 100 proverbes francais

کتاب 100 Proverbes francais نام کتابی است که 100 ضرب المثل فرانسوی را همراه با معنی و کارکردشان توضیح داده است. در کنار توضیح هر یک از این ضرب المثلها، یک مثال کاربردی هم زده شده تا شما بهتر با معنی عبارت آشنا شوید.

ضرب المثل های فرانسوی

بطور مثال : یکی از ضرب المثل های این کتاب را در ادامه مشاهده می کنید: 

ضرب المثل فرانسه

 

دانلود کتاب ضرب المثل های فرانسوی از اینجا یا اینجا   (نیم مگ)

/ 5 نظر / 606 بازدید
پیشی جووون

کارتون حرف نداره، عالی بود من به یه همچین کتابی احتیاج داشتم[گل]

نگار

سلام حسین جان خیلی وقت پیش گفتید که چند تا مجله و روزنامه فرانسوی که مطالبش رایگان برای دانلود باشه در وبلاگ قرار می دید . من هنوز منتظرم و بهش نیاز دارم

علي

سلام من علاقه مند به زبان فرانسه هستم و چندين مركز معتبر آموزش فرانسه در تهران رفته ام اما متاسفانه معلم ها فكر مي كنند فقط بايد فرانسه صحبت كنند و متوجه نمي شوند سطح مبتدي چيزي نمي فهمد، ايا خود اموزي براي سطح مبتدي در فرانسه هست ؟ مثلا مثل روش كانون زبان البته براي انگليسي(جلسه اي يك ديالوگ ساده چند لغت و كمي گرامر ويك ريدينگ)

vampire69

سلام من زبان فرانسه را دوست دارم. قبلا دو ترم کلاس های کانون که متد قفله را تدریس می کنند، رفته ام اما تاکیدشون بیشتر روی گرامر و لغت بود و سطح مکالمه بسیار بدی داشت طوری که برای ساده ترین جملات به مشکل می خوردم. من انگلیسی هم با روش تاکید روی مکالمه یاد گرفتم(childrenو interchange برای شروع) و عجله ای هم برای سریع یاد گرفتن ندارم. بلکه دوست دارم یادگیری آرام و عمیق و با تاکید روی مکالمه باشد. برای همین از کلاس های کانون زده شدم و دیگه ادامه ندادم. به نظر شما چه موسسه و چه کتابی برای یادگیری فرانسه با متدی که می خواهم بهتر است؟ آیا قطب راوندی با متد Le Nouveau taxi خوبه یا شما جای دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

ابوذر

سلام حسین عزیز اگر یک بخشی اینجا بگذاری که دوستان تجربه های یادگیری زبان فرانسه اشون اونجا بذارن خیلی عالی میشه ممنون از سایت خوبت