گسترش دامنه لغات - سری صوتی vocabulaire cours با سبک میشل توماس

اگر سری صوتی michel Thomas - French را در این وبلاگ دیده باشید، متوجه شده اید که این سری فایلهای صوتی، شامل 12 سی دی صوتی است (متوسط پیشرفته) اما پس از این دو سری صوتی، میشل توماس یک سری هم بنام french vocabulary course ارائه کرده است که هدفش فقط گسترش دامنه لغات فرانسه شما است.

سری french vocabulary michel thomas

پیشفرض این سری این است که شما فایل های سری صوتی michel thomas سطح متوسط را گوش داده اید یا زبان فرانسه شما حداقل در سطح A1 هست. بنابراین این سری لغوی، فقط روی یاددادن لغات جدید با روش های جالب زوم شده است و کاری به گرامر شما ندارد.

این سری شامل 5 سی دی صوتی و یک دفترچه است .

خرید این سری صوتی روی DVD

دانلود فایل کتاب    (لینک زاپاس)  5 مگابایت  

دانلود فایل صوتی CD1 و CD2 و CD3 و CD4 و CD5 (هر کدام 70 مگ)

/ 8 نظر / 49 بازدید
کامران

بسیار عالی...........خیلی ممنون

fateme

سلام اگه سایتی برای تبدیل لینک های rapidshare فیلتر شده وجود داره لطفا معرفی کنید.

ELIAS

سلام. این همون Vocabuary Builder هست !؟ که تو سایت اصلی میشل توماس اشاره کرده که بهتر به دو قسمت تقسیم بشه !؟ قسمت اول در سطح متوسط و قسمت دوم در سطح پیشرفته مطالعه بشه !؟ مرسی .. . www.michelthomas.com/courses.php

Mehdi

سلام ممنون از جوابتون . إمكانش هست شما فايل ها را جايي اپلود كنيد تا من بهشون دسترسي داشته باشم . منهم ميگم از ايران به حساب تون پول واريز كنند. از اين لينك نشد دانلود كنم. امازن به وضعيت فعلي ارز خيلي گرون هست ما هم دانشجويم!

میشه لینک ها رو اپدیت کنید؟

علی حسینی

باسلام و ضمن تشکر از زحماتتون- دوست عزیز این فایلی کهتوش آپلود میکنید یعنی uploaded.net اصلا نمیشه ازش دانلود کرد - در مورد این سری vocabulaire cours من نتونستم فایل کتاب رودانلود کنم رد یه آپلود ستر دیگه اگر فایل کتاب روقرار بدین خیلی ممنون میشم مرسی

مریم

یلام من کتاب داستان ارسن لوپن رو با صوتش میخواستم میشه برام تهیه کنید...خیلی گشتم

مهتاب

سلام. با تشکر از زحماتی که می کشید، ظاهرا به غیر از CD1 بقیه CD ها قابل دانلود نیستند. اگر امکان داره لطفا لینک ها رو چک کنید. پیشاپیش متشکرم.