کتاب و فایل صوتی شازده کوچولو le petit prince

داستان شازده کوچولو ، اثر آنتوان دو سن اگزوپری ، محبوب ترین داستان فرانسه زبان است که شما نیز احتمالا در کودکی با داستان آن از طریق نوار و رادیو تلویزیون آشنا شده اید و هم اکنون می توانید نسخه فرانسوی این کتاب را همراه با فایلهای صوتی دانلود کنید.

شازده کوچولو اولین بار در سال ۱۹۴۳ منتشر شد. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب تک مجلد جهان در تمام طول تاریخ می‌باشد. کتاب شازده کوچولو «خوانده شده‌ترین» و «ترجمه شده‌ترین» کتاب فرانسوی‌زبان جهان است و به عنوان بهترین کتاب قرن ۲۰ در فرانسه انتخاب شده است. از این کتاب به طور متوسط سالی ۱ میلیون نسخه در جهان به فروش می‌رسد. این کتاب در سال ۲۰۰۷ نیز به عنوان کتاب سال فرانسه برگزیده شد.

در این داستان اگزوپری به شیوه‌ای سوررئالیستی به بیان فلسفهٔ خود از دوست داشتن و عشق و هستی می‌پردازد. طی این داستان اگزوپری از دیدگاه یک کودک، که از سیارکی به نام ب۶۱۲ آمده، پرسشگر سؤالات بسیاری از آدم‌ها و کارهایشان است. این اثر به بیش از ۲۱۰ زبان مختلف ترجمه شده‌است. مجموع فروش این کتاب به زبان‌های مختلف از دویست میلیون نسخه گذشته‌است

سطح زبان B1

le petit prince شازده کوچولو

دانلود کتاب (لینک زاپاسشازده کوچولو به زبان فرانسه

دانلود فایل صوتی (بخش اول و بخش دوم )

/ 24 نظر / 275 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شادمانی

سلام فایلا مشکل نداره ناقصه انگار یه قسمتش کمه

...

باز هم ممنون mille merciiiiiiiiiiiiiiii

elham

kheyliiiiiiiii khooobe mer30000000:)

علی

سلام حسین جان.لینک زاپاس کتاب رو اگه میتونی عوض کن.مینویسه: file not found. لینک اول کتاب هم فیلتره(منم نمی تونم از فیلتر شکن استفاده کنم) اگه میتونی لینک verzend.be بگذار. با تشکر.

ناصر

ببخشید یادم رفت بگم...برای شازده کوچولو. من تازه دیدم سایتتون رو...خیلی ممنون.واقعا خوبه...اگه لینکاش خراب نبااااااشششهههههه....

tara karimaei

کتاب 27 تا شپیتره. ولی اینجا شما فقط تا 21 رو گذاشتین و در ضمن شپیتر 21 هم نصفه ست

tara karimaei

فایل صوتی کتاب منظورم بود

نگین

merci bien (:

negin

salam mibakhshid man hamin chand vaght pish in file ro az inja donload kardam. kheyly doost daram edameh ye file soti ro dashte basham. mishe lotfan etelaati rajebesh behem bedid masalan sal va sherkate sazandash ya sayti keh azash filo download kardid?

سحر

سلام خیلی ممنون فقط فایل صوتیش خیلی سخته خیلی تند می گه گوینده انگار دنبالش کردن.