قبلا سری تصویری french in action و سری BBC Ma France رو خدمت شما معرفی کردم. اما نکته ی این سریال French Experience اینه که لهجه تعدادی از قسمتهای این سریال، فرانسوی کبکی و سنگالی است تا شما غیراز لهجه فرانسوی پاریس ، با لهجه های فرانسوی کشورهای آفریقایی و کانادا نیز آشنایی پیدا کنید.

سطح : A2-B1

سری تصویری The French Experience شامل 30 فایل تصویری 14 دقیقه ایاست که در طول این سریال ، شما رو با زبان ، فرهنگ ، مردم و حتی غذاهای کشورهای مختلف فرانسوی زبان آشنا میکنه.

  • 20 فایل اول (سطح A2) در پاریس ضبط شده است
  • 10 فایل دوم پیشرفته تر است (سطح B1-B2)، در سنگال و کبک فیلمبرداری و ضبط شده و شبیه فیلم های مستند ، یعنی دقیقا با افرادی که در کبک زندگی میکنند حرف میزنه ، مصاحبه میکنه و .... همچنین سری دوم ، فایل زیرنویس دارند که البته در فرمت PDF هست. 

 bbc french experience

خرید این سریال آموزش فرانسه روی DVD

دانلود سری فوق با حجم 8 گیگ از این تورنت یا این تورنت

لینک این سری آموزش زبان در سایت بی بی سی

برای تبدیل لینک های تورنت به لینک مستقیم می توانید : از سرویس رپیدباز استفاده کنید. سرویسش پولیه . اما خیلی سرویس خوبی میده . هر 6 گیگ دانلود رو 2 تومن میگیره و لینک مستقیم به جاش بهتون میده. همچنین لینک های رپیدشیر و zshare و 4shared و wupload و خیلی سایت های آپلودی که در ایران مسدودن و قابل استفاده نیستند رو میگیره و جاش لینک مستقیم بهتون میده. من حدود 2 ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضی ام . گفتم معرفی کنم اگه شما هم مث برخی دوستان که با تورنت یا این سرورهای رایگان آپلود فایل مشکل دارید، ازش استفاده کنید.